KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433532
nr 1243 3532
Gunnar Zetterström
(1902-1965), Sverige
Oljemålning, Möja. Olja på pannå, signerad. 40x58
Gunnar Zetterström, född 1902 i Stockholm, död 1965, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:37:42
23/3 17:19:32
Gunnar Zetterström
Läs mer om Gunnar Zetterström